MT15-0500
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
MT15-0500
Test hose assy., ø6xø6
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,02 Kg
Nettovikt
0,02 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Testslange, ø6 x ø6 A500mm
Product datasheet
Andra tittar på
High pressure hose SGS-C 340 bar DN4