MT14-5000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
MT14-5000
Test hose assy., M16 x M16 A5
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
5000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C