MT14-0250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
MT14-0250
Test hose assy., M16xM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
250 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C