MF1003P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1003P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Nominal
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
224 lpm
Længde
220 mm
Model kode
MF1003P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar