MF0203A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF0203A10HB
Filter element - MPT - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
20 mm
Diameter utv.
44 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
23 lpm
Längd
205 mm
Modell kod
MF0203-A10H-B
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar