Oliestandsglas - 254mm/M10 - LVA30-T-A-P-M10
Artikelnummer:
LVA30TAPM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Length
292 mm
Model code
LVA30-T-A-P-M10
Mounting holes spacing
254 mm
Pressure max.
1 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Torque tightening
10 Nm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,23 Kg
Nettovikt
0,23 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod