Oliestandsglas - 76mm/M12 - LVA10-T-A-P-M12
…
Læs mere
Varenummer:
LVA10TAPM12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
LVA10TAPM12
Visual oil level indicator - 76mm/M12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
MP Filtri
Length
114 mm
Model code
LVA10-T-A-P-M12
Mounting holes spacing
76 mm
Pressure max.
1 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Torque tightening
10 Nm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,13 Kg
Netto vægt
0,13 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information