Let rørholder ø12.7 - Grøn Polypropylen - LN-312.7-PP
Artikelnummer:
LN312.7
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
12,7 mm
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Green
Grupp Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Modell kod
LN-312.7-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Profiled
d2
6,8 mm