Let dobbelt rørholder ø9.5-9.5 - Sort Polypropylen - LBG-209.5/09.5-PP
…
Läs mer
Artikelnummer:
LBG209.509.5
Förpackningsstorlek:
25 pcs
Minsta beställningskvantitet:
25 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
LBG209.509.5
Light twin clamp ø9.5-9.5 - Black PP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
16 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
9,5 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
9,5 mm
H
15 mm
L1
39 mm
L2
22 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-209.5/09.5-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
9,5 mm