Let dobbelt rørholder ø6.4-6.4 - Sort Polypropylen - LBG-106.4/06.4-PP
…
Läs mer
Artikelnummer:
LBG106.406.4
Förpackningsstorlek:
25 pcs
Minsta beställningskvantitet:
25 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
LBG106.406.4
Light twin clamp ø6.4-6.4 - Black PP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
12 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
6,4 mm
D3
6,8 mm
D4
7 mm
Diameter pipe
6,4 mm
H
10,5 mm
L1
31 mm
L2
18 mm
Material
Polypropylene
Model code
LBG-106.4/06.4-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
6,4 mm