K15LXGM1/2
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
K15LXGM1/2
Bulkhead fitting - ø15L x 1/2" BSP - w. counter nut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Model kode
YXK15L6012BZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar