HMP011/350
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
HMP011/350
Cetop3 pressure relief valve P 15-350 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Atos
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
35 lpm
Model code
HMP-011/350
NG ISO-size
NG06
Oil viscocity recommended
15 - 100 cSt
Pressure max.
350 bar
Pressure setting max.
350 bar
Pressure setting min.
15 bar
Standard ISO
ISO 4401
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C