G1010NM24A
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
G1010NM24A
Coupling 5/8, M24x1,5 female 10G-10FKX Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
63,5 mm
B
26 mm
D
5/8"
DN
16 mm
H1
32 mm
H2
24 mm