FXGE25SR34
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
34 varianter
Valgt variant:
FXGE25SR34
Stud fitting - ø25S x 3/4" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D1
25 mm
Diameter pipe
25 mm
Dimension i
16 mm
Hexagon
41 mm
L
51 mm
L1
63 mm
L2
23 mm
Model code
XA25SR34ZN
Pressure max.
400 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
41 mm
S2
46 mm
Safety factor
2.5
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Thread outer
G 3/4 BSP
Thread outer metric
M36x2
d2
16 mm
i
16 mm