FT267/2-14
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Plastic cover FT267/2-14 red
Artikelnummer: TP267/2-14
Hand wheel complete, Tognella
Artikelnummer: VOL267/2-14R
A
M20x1,5
B
14 mm
Brand Name
Tognella
C
11 mm
CH
27 mm
D
15,5 mm
Dimension F
27 mm
E
26,5 mm
Flow rate nominal LMin
15 lpm
G
42,5 mm
H
68,5 mm
L
7 mm
Pressure compensated
No
Pressure max.
320 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C