FH12-1-N1522
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
A
M22x1,5
B
92 mm
Brand Name
Stauff
D
38 mm
DN
12 mm
Diameter pipe
15 mm
Flow rate nominal LMin
120 lpm
ISO size
12
Material
Steel
Model code
FH12-1-N1522
Pressure burst min.
1300 bar
Pressure eliminator
No
Pressure max.
350 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Size
1/2 "
Standard ISO
ISO 16028
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread outer metric
M22x1,5
X
36 mm