FH12-1-IGF08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
A
G 1/2 BSP
B
84 mm
Brand Name
Stauff
D
38 mm
DN
12 mm
ISO size
12
Material
Steel
Model code
FH12-1-IGF08
Pressure eliminator
No
Pressure max.
350 bar
Sealing material
ISO 16028
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread inner
G 1/2 BSP
X
36 mm