FH10-1-N1522
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Red self-closing dust cap For HP08/FF08-1
Artikelnummer: SZ08-6-A0
A
M22x1,5
B
87,5 mm
Brand Name
Stauff
D
32 mm
DN
10 mm
Diameter pipe
15 mm
Flow rate nominal LMin
80 lpm
ISO size
10
Material
Steel
Model code
FH10-1-N1522
Pressure burst min.
1300 bar
Pressure eliminator
No
Pressure max.
350 bar
Sealing material
NBR
Series
L
Size
3/8 "
Standard ISO
ISO 16028
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Thread outer metric
M22x1,5
X
30 mm