S600-12-26G elbow
\ufeff
JIC 37° 90° directional basic connector
External thread (BSPP)
O-ring, NBR Shore 85 +5/0 and support ring
ISO 1179 - for threaded ports
Operating temperature -20° to +120°
…
Læs mere
Varenummer:
CO-12-3/4BSP
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
CO-12-3/4BSP
S600-12-26G elbow
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
37 mm
C
49 mm
CH
36 mm
Diameter rör
12 mm
F
G 3/4 BSP
Gänga utv.
3/4-16 JIC
Gänga utv.
G 3/4 BSP
J
3/4-16 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
T
12 mm
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Electro-galvanized / White chromatized
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,27 Kg
Netto vægt
0,27 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
\ufeff
External thread (BSPP)
ISO 1179 - for threaded ports
Product datasheet
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Ofte købt sammen med
Brystnippel 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" BSP
Varenummer:
01BP12
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
02BP1612
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
02BP1208
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 2" x 3/4" BSP
Brystnippel 2" x 3/4" BSP