A38SR11/4X/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
A38SR11/4X/7
SFXGE38-SR 11/4"
Accessories (2)
Cutting ring ø 38 1.4571
Partnumber:
DS38S/71
Nut ø38 M52x2 1.4571 1.4571
Partnumber:
M38S/71
Specifications
Dimensions and shipping
Dimension i
20 mm
L1
77,5 mm
L2
62 mm
L3
26 mm
Material
Acid-resistant steel
S1
55 mm
S2
60 mm
T2
540 mm
Thread T1
M52x2
Thread T2
G 1.1/4 BSP
d1
38 mm
d2
25 mm
i
20 mm