5TIR112296
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112296
SD25/2 bolt kit 2 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
296 mm
Number of sections
2
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm