5TIR108459
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
5TIR108459
SD6 boltkit 10 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
459 mm
Number of sections
10
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm