5TIR108459
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5TIR108459
SD6 boltkit 10 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
459 mm
Number of sections
10
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm