5TIR108459
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
5TIR108459
SD6 boltkit 10 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
10
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
459 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm