5TIR108383
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
5TIR108383
SD6 boltkit 8 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
383 mm
Number of sections
8
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm