5TIR108242
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR108242
DLS7/4, bolt kit Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
242 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,31 Kg
Nettovikt
0,31 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Assembly kit (bolts and nuts) for DLS7: 1 inlet section, 4 working sections, 1 outlet section.
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Magnetspole D15 24VDC t/DFE052/DFE080/SDE060
Varenummer:
4SOL515024
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Magnetspole D16 192VDC t/DFE10
Magnetspole D16 192VDC t/DFE10
Varenummer:
4SOL516192
Magnetspole D19 24VDC t/DFE20/DFE110