32BP12/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
32BP12/71
Skotgennemføring, rustfri 3/4 BSP uden kontramøtrik
Accessories (1)
Kontramøtrik 3/4" BSP
Artikelnummer:
31BP12/71
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
HEX 1
32 mm
L
66 mm
L1
16 mm
L2
37 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
AISI 316L
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 3/4 BSP
Tryk maks.
600 bar
Vinkel
0 °
ØC
16 mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,19 Kg
Nettovikt
0,19 Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Produkt datablad
Köps ofta tillsammans med
Brystnippel 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" BSP
Artikelnummer:
01BP12
Förpackningsstorlek:
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/4" BSP