21BB0404
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
21BB0404
Elbow 1/4 BSPx1/4 BSP 45 °
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
45 °
B
21 mm
Brand Name
FOR
CH
19 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
28 mm
F
G1/4 - BSP
F1
G1/4 - BSP
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Size
6 mm