1RA3/8X30
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
1RA3/8X30
Flange 90° 3/8" BSP - (2) 30mm
Reservdelar (1)
OR15.88X2.62 NBR90
Artikelnummer:
15.88X2.62S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M6x35 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Aluminium
Number of bolts
2
O-ring
15,88X2,62S mm
Pressure max.
180 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Thread inner
G 3/8 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,09 Kg
Nettovikt
0,09 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Vinkelflange 3/8" BSP - (2) Boltcirkel 30mm