157B2265
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
157B2265
PVLP63 shock valve 265 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
265 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,05 Kg
Netto vægt
0,05 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
PVLP63 shock valve 265 bar
Technical data
Ofte købt sammen med
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Varenummer:
VU-12
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
Varenummer:
VU-34-80
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/8
FT2260/6-38
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-34
Kontraventil 3/4 justerbar 5-30 bar
LCA19/30
Kontraventil 1/2 udv. gevind åbningstryk 0,35 bar, WP350bar
VU12M
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/4
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
VU-114
1/4 kontraventil, 0,5 bar
1/4 kontraventil, 0,5 bar
CA07
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar
VU-114-80
Kontraventil - ø12L - 1 bar
Kontraventil - ø12L - 1 bar
FXRV12L
Kontraventil, Tognella
Kontraventil, Tognella
Kontraventil, 1 x D04B2-3,4N 1 x PP04SP
2-0002HGR00
1/4" Kontraventil 5.0 bar
1/4" Kontraventil 5.0 bar
1.1/4" Kontraventil 5.0 bar
1.1/4" Kontraventil 5.0 bar
Kontraventil - ø20S - 1 bar
Kontraventil - ø20S - 1 bar
FXRV20S
Kontraventil - ø42L - 1 bar
Kontraventil - ø42L - 1 bar
FXRV42L
2" Kontraventil 3.0 bar
2" Kontraventil 3.0 bar
3/8" Kontraventil 3.0 bar
3/8" Kontraventil 3.0 bar
1 kontraventil, 10 bar
1 kontraventil, 10 bar
CA25/10
1.1/2" Kontraventil 0.5 bar
1.1/2" Kontraventil 0.5 bar
VU-112
1/2" Kontraventil 4.0 bar
1/2" Kontraventil 4.0 bar
Kontraventil 8 bar Tognella
Kontraventil 8 bar Tognella
Kontraventil - ø12S - 1 bar
Kontraventil - ø12S - 1 bar