155B4206
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
155B4206
Joystick
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Continuous power max.
15.5 kW
Continuous rotation max.
810 rpm
Displacement
80.5 cm3
Drainport
G 1/4 BSP
Holes circle
106.4 mm
Mounting flange
Square 82,5
Number of mounting holes
4
Pressure drop continuous max.
210 bar
Recess
82,5 mm
Shaft diameter
32 mm
Shaft keyway
10,0 mm
Torque continuous max.
240 Nm