Brake RF2/32/DG-RF/288 Input OMR/OMP Output OMR/OMP ø25
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Reggiana Riduttori
Oil viscocity recommended
32 cSt
Oil volumen horizontal mount.
0.05 ltr
Oil volumen vertical mount.
0.1 ltr
Pressure opening max.
250 bar
Pressure opening min.
18 - 20 bar
Torque braking
RF/2... 7 - 43 daNm
Torque static
31 - 34 daNm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
8,50 Kg
Nettovikt
8,50 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
Artikelnummer:
633B3201
Bremse RF2/43/DG-RF/289 Input OMSS Output OMS ø32
Universal pakningssæt Orbital X
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Pakningssæt t/OMR 32mm
Pakningssæt t/OMR 32mm