132-12-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
31 varianter
Utvald variant:
132-12-16-SY
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 1'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga utv.
G 1 BSP, G 3/4 BSP
HEX 1
41 mm
L
50 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
R1
G 3/4 BSP
R2
G 1 BSP
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Vinkel
0 °
ØC
16 mm
ØD
22 mm