MC024-122, FINAL ASSY, PLUS+1,APP HDW
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current out max.
24 A
Number of CAN busses
1
Number of connectorpins
24
Number of inputs
8
Number of outputs
8
Protection class
IP 67
Supply voltage max.
36 V
Supply voltage min.
9 V
Temperature ambient max.
+85 °C
Temperature ambient min.
-40 °C