Rørholder ø6.4 - Sort Glat Polyamid - DIN 1 - 106.4A-PA-H
Artikelnummer:
106.4APAH
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
Hexagon head bolt - M6x27 - DIN 1 - ZiNi
Artikelnummer: AS1
Topplade - DIN 1 - ZiNi
Artikelnummer: DP1A
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
6,4 mm
DIN size
1
Diameter pipe
6,4 mm
Group Stauff
1A
H
26 mm
L1
37 mm
L2
20 mm
Material
Polyamide
Model code
106.4A-PA-H
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Type
Smooth
Width
30 mm