101-63-/-1TO0
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
101-63-/-1TO0
Manometer R1/4'' Anslutning Ned -1-0 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
63 mm
Gänga
R 1/4 BSPT
Modell kod
MABR63R0220
Märke namn
Tierre
Portplacering
Sida
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Tryckinställning max.
0 bar
Tryckinställning min.
-1 bar
Pakke str.
Stregkode
307283
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Manometer anslutning Ned R1/4'', -1-0 Bar
Produktkatalog
Andre kigger på
Manometer G1/4'' Anslutning Ned 0-250 bar
Varenummer:
SPG063-250SB
Min. bestillingsenhed er:
Manometer G1/4'' Anslutning Bak 0-250 bar
Varenummer:
SPG063-250RB
Manometer Digital 1/4'' 0-600 bar
SPG-DIGI-B0600-B
Manometer Digital G1/4'' ED 350 bar
MG1
Manometer R1/8'' Anslutning Bak 0-10 bar
Manometerventil G1/4'', låsbar med knapp
FT292-1/4
SPG063-400SB
Manometerventil Rak Inv-G1/4'', Utv-R1/4'', 400 bar