09BP0808-35
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
65 varianter
Valgt variant:
09BP0808-35
Bushing 1/2 BSPx1/2 BSP 60 gr. L=35 mm.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
I.M.M Hydraulics
CH1
27 mm
F
G 1/2 BSP
F1
G 1/2 BSP
L
35 mm
L2
14 mm
Length
35 mm
Material
Steel
Model code
Pressure max.
315 bar
Surface treatment
Electro zinc plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread inner
Thread outer
Ø tube
12 mm mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse