01BP08-30
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
01BP08-30
Adaptor 1/2" BSP w. 3.0mm bore
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Material
Steel
Nozzle size
3 mm
Surface treatment
Electro zinc plated
Thread outer
G 1/2 BSP
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,10 Kg
Net weight
0,10 Kg
Country of origin
GBR
Intrastat code
Product information
Brystnippel 1/2" BSP m. 3.0mm boring
Others has been looking for
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore
Partnumber:
01BP08-14
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Adaptor 1/2" BSP - Solid
Adaptor 1/2" BSP - Solid
Partnumber:
01BP08-SPEC.
Min. order quantity is:
Adaptor 1/2" x 1/4" BSP w. M5 thread for nozzle
02BP0804M5
Adaptor 1/2" BSP w. M8 thread for nozzle
01BP08M8
Adaptor 1/2" x 3/8" BSP w. M6 thread for nozzle
02BP0806M6
Adaptor 1/2" x 1/4" BSP w. 0.6mm bore
02BP0804-06
Adaptor 1/2" BSP w. 1.3mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.3mm bore
01BP08-13
Adapter BSP male x BSP male - For restrictor, Blank only
01BP06-SPEC.
Adapter BSP male x BSP male - For restrictor plug predrilled M threa
02BP0804M5
Adaptor 1/2" BSP w. 4.0mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 4.0mm bore
Adaptor 1/2" x 1/4" BSP w. 0.8mm bore
02BP0804-08
Adapter BSP male x BSP male - with restrictor
Adaptor 3/8" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 3/8" BSP - Solid
Adaptor 3/8" BSP - Solid
01BP06-SPEC.
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. M5 thread for nozzle
Adaptor 1/4" BSP w. 0.9mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.9mm bore
500 pcs
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.5mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.6mm bore
Adaptor 1/4" BSP - Solid
Adaptor 1/4" BSP - Solid
01BP04-SPEC.
Bultkit PLP30
Bultkit PLP30
KIT-M12X330
Adaptor 3/8" x 1/4" BSP w. 1.0mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.7mm bore
Adaptor 3/8" BSP w. M6 thread for nozzle
01BP06M6
Adaptor 1/4" BSP w. 1.5mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 1.5mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 1.0mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 1.0mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.8mm bore
Adaptor 1/4" BSP w. 0.8mm bore