WFG6003/S25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
WFG6003/S25
Vinkelflange 1" SAE6000 x 25S
Tilbehør (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
32.93X3.53S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter flange
47.6 mm
Diameter rør
25 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
480 hours salt spray DIN EN 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
Havit
O-ring
32,93X3,53 mm
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Serie
SAE J518 Code 62
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
420 bar
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
1,60 Kg
Nettovikt
1,60 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Vinkelflange 1" SAE6000 x 25S