VA12SR1/2DKO
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
VA12SR1/2DKO
Indskruning - ø12S indv x 1/2" BSP - o-ringstætning
Hvis du bestiller denne vare, så vil
FEGED12SR12WD
blive bestilt i stedet for.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
12 mm
Gevind indvendig metrisk
M20x1,5 MM
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
VAD12SR12WZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar