FXGE10LR12K
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
FXGE10LR12K
Indskruning - ø10L x 1/2" BSPT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-10LR1/2k-W3
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar