SFCE602S25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
SFCE602S25
Gevindflange 3/4" SAE6000 x 25S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter flange
41.3 mm
Diameter rør
25 mm
Flange
3/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M36x2
Korrosions resistens
480 hours salt spray DIN EN 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
Havit
Nøglevidde
30 mm
O-ring
24,99X3,53 mm
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Serie
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-2
Standard SAE
SAE J518 Code 62
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
420 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,31 Kg
Netto vægt
0,31 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Tekniske data
Köps ofta tillsammans med
Renseprojektil EC flexible for Ø 13-19 MM, 3/4"
Artikelnummer:
EC26060
Förpackningsstorlek:
50 pcs
Renseprojektil 26mm 3/4" slange 3/4" flange 3/4" FFORX + FJI
Artikelnummer:
UC26
Förpackningsstorlek:
Klokobl. til vand, mess. GEKA GKI 34. Indv. BSP. Dim. 3/4 (1
Trykluftslangekobling type SKG 19. Dim. 3/4" (19mm)"
3/4" King Stål-kombinationsnippel
Trykluftkobling type KIG 34. Indv. BSP. Dim. 3/4" (19mm)"
Nito 3/4" Slangeforskruning m. 3/4" omløber
Trykluftslangekobling type SKB 19. (For sikkerheds klamp) Di
0202624019SK
Elaflex messing kobling type VC. Dim. VC 19 - 3/4"
Mody-klokobling type SSGI med indv. gev. 3/4"
10 pcs
Trykluftkobling type KAGO 34. udv. BSP. Dim. 3/4" (19mm)"
Trykluftkobl. Safeloc Type QSM 75. udv. BSP. dim. 3/4" (19mm
Rustfri klokobl. EKT19V med sl.studs Dim. 3/4" (19mm)
10 pcs
Mody-klokobling type SSG med slangestuts. Dim. 3/4" (19mm)"
Elaflex messing kobling type MC. Dim. MC 19 - 3/4"
Stutse af stål type MS 075. Dim. 3/4" (19mm)
Messing forskruning dim 3/4"
Messing forskruning dim 3/4"
Elaflex rustfri kobling type VC - VA. Dim. VC 19 - 3/4" VA"
Nito 1" Slangestuds 3/4" udv. Gevind
Klokobl. til vand, mess., GEKA GSK 19 m. sl.stuts. Dim. 3/4"
Messing gevindstuts. Dim. 3/4" (19mm)