WFG3002L22
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
WFG3002L22
Vinkelflange 3/4" SAE3000 x 22L
Tillbehör (1)
O-ring 90S
Partnumber:
24.99X3.53S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter flange
38.1 mm
Diameter rør
22 mm
Flange
3/4 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
480 hours salt spray DIN EN 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
Havit
O-ring
24,99X3,53 mm
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Serie
L
SAE J518 Code 61
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar