SA185G1L03
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA185G1L03
Luftfilter - 3my - 2.1/2" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Airfilter fineness
3 my
Area of use
Luft
Brand Name
MP Filtri
Diameter
185 mm
Flow air nominal
2300 lpm
H
164 mm
H1
25 mm
H2
150 mm
Hexagon
90 mm
Model code
SA185-G1-L-03
OE
185 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C