SA053G1L10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA053G1L10
Luftfilter - 10my - 1/4" BSP
Reservedele (1)
Luftfilterelement - 10my nominel
Artikelnummer:
A5L10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
53 mm
Flow luft nominelt
250 lpm
Gevind
G 1/4 BSP
Gevindform
Udvendig
H
53 mm
H1
13 mm
H2
50 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA053-G1-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
53 mm
Sekskant
22 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar