SA115G1L10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA115G1L10
Luftfilter - 10my - 1" BSP
Reservedele (1)
Luftfilterelement - 10my nominel
Varenummer:
A8L10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
115 mm
Flow luft nominelt
850 lpm
Gevind
G 1 BSP
Gevindform
Udvendig
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA115-G1-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
115 mm
Sekskant
38 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Udluftningsfilter til montering på tanklåg eller rør.
Produkt datablad
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Ofte købt sammen med
Trykfilter - 10my absolut - 1" BSP
Varenummer:
FMP1352A10N
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Højtryksfilter - 10my absolut - 1" BSP
FHP1352A10N
Returfilter - 10my absolut - 1" BSP
MPF1003G3A10
Sugesi 1" 1457 OMT
Sugesi 1" 1457 OMT
SF64B-100G0
MPT1102-003
Spin-on filterelement - 25my nominel - 1"-12" UNF
CG050P25A
FMM1501A10N
MPF1002G3A10
Returfilter - 10my nominel - 1" BSP
MPF1002G3P10
Spin-on filterelement - 10my nominel - 1"-12" UNF
CG150P10A
Sugesi - 90my nominel - 1" BSP
Sugesi - 90my nominel - 1" BSP
STR0704G1M90
CG050P10A
Returfilter - 90my nominel - 1" BSP
MPF1002G3M90