SA075G1L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA075G1L10
Luftfilter - 10my - 1/2" BSP
Reservdelar (1)
Luftfilterelement - 10my nominel
Artikelnummer:
A7L10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
75 mm
Flow luft nominelt
400 lpm
Gevind
G 1/2 BSP
Gevindform
Udvendig
H
69 mm
H1
13 mm
H2
60 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA075-G1-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
75 mm
Sekskant
27 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar