Finnpower P32CS12V er en elektrisk slangepresse med DC motor.
Kobles til akkumulator med kabelklemmer som de kendes fra startkabler.
Varenummer:
P32CS12V
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Die grease Finnpower
Varenummer: 3022-00-019302
PRESSBACKSHÅLLARE F-P P32
Varenummer: 3022-00-131035
Fjädersats (16st) P32 Huvudback
Die pin type P32 and P20 without QC
Pressbackslåsning F-P, P20 (äldre)/
Foam rubber protection P32 Finnpower
Användingområde
Serieproduktion, Værksted
Backtyp
P32
Bredd
543 mm
Höjd
421 mm
Inställningsmetod
Potentiometer
Kraft
200 ton
Längd
626 mm
Motoreffekt
1,6 kW
Märke namn
Finn-Power
Pressdiameter max.
87 mm
Pressdiameter min.
10 mm
Slangdimension
2 "
Spänning
12 V