SPT208CH-RL30
Förpackningsstorlek:
30 m
Minsta beställningskvantitet:
30 m
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SPT208CH-RL30
1/2" Hydraulic hose SPT-208CH - 2SC WP 350 bar - 30M coil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Diesel, Olie, Smørefedt
Bestillingsenhed
Bundt
Bøjningsradius
80 mm
Diameter indvendig
12.7 mm
Diameter udvendig
20.8 mm
Forstærkning
2 lag ståltrådsflet
Inderrør
NBR (Nitril)
Meter pr. rulle
Model kode
SPT-2-08-CH
Mærke navn
Hydraspecma
Slangestørrelse
1/2 "
Slangetype
2SC
Temperatur intermitterende maks.
+135 °C
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
350 bar
Tryk sprængning min.
1500 bar
Yderrør
Syntetisk gummi
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,52 Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation