P20CS12V
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
P20CS12V
Slangepresser | op til 1.1/2" | 12V | manuel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Anvendelsesområde
Servicebil, Værksted
Bakke type
P20
Bredde
533 mm
Højde
387 mm
Indstillingsmetode
Potentiometer
Kraft
137 ton
Længde
571 mm
Motor effekt
1,6 kW
Mærke navn
Finn-Power
Pressediameter maks.
61 mm
Pressediameter min.
10 mm
Slangestørrelse
1.1/2 "
Spænding
12 V
Strømtype
DC
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
63,00 Kg
Netto vægt
63,00 Kg
Oprindelsesland
fin
Produkt information
Presser m. 12V pumpe 1/4" - 1.1/2" *Uden bakker* Maskin Nr: * Finnpower
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Ofte købt sammen med
Renseprojektil EC flexible for Ø 25-40 MM, 1.1/2"
Varenummer:
EC50060
20 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Dorn til indv afskrælning 1.1/2" for FS50
Varenummer:
707181
Dorn til udv afskrælning 1.1/2" for FS50
707168
Andre kigger på
Slangepresser | op til 1.1/2" | 2.2kW | MS styring
P20X
Slangepresser | op til 1.1/2" | 3kW | MS styring
P20NMS
Slangepressere generel produktion
P32SCC/DTB
Slangepresser | op til 1.1/2" | håndpumpe | MS styring
P20HPL
Presser m. luftpumpe 1/4" - 1.1/2" *Uden bakker* Maskin Nr:
P20APL
Slangepresser | op til 1.1/2" | 24V | manuel
P20CS24V
Slangepressere serviceline
Slangepressere serviceline
P32CS24V
Slangepresser | op til 1" | luftpumpe | manuel
P16APZ
P16AP
Slangepresser | op til 2" | 4kW | MS styring
P32NMS
Slangepresser | op til 1" | håndpumpe | manuel
P16HP
Slangepresser | op til 1" P16 BAT Batteri-model
P16BAT
Slangepresser | op til 1" | kompakt m. håndpumpe | manuel
P16HPZ
Slangepresser Finnpower 120-ICC med 6,5KW El-motor 3x400Vac
120ICC
MC1001
P32NMS + 13 bakkesæt (P32-14 til P32-69) og bord/hurtigskift
P32NMS/DTB
Slangepresser | op til 2" | 12V | MS styring
P32CS12V
Slangepresser | op til 2" | 2.2kW | MS styring
P32X
MC1001-P
MCX20-HP
Slangepresser | op til 2.1/2" | 4kW | MS styring
P51MS
P20NMS + 10 bakkesæt (P20-14 til P20-54) og hurtigskift/reo
P20NMS/DTR
Kobl. presser 2,2KW 1x230Vac 50HZ excl. bakker *Norge* Finnp